Resita-FifaWar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Inscrieti-va in campionatele de FIFA propuse de ResitaFifaWar !!! Sunt premii puse in joc !!! Staful ResitaFifaWar va ureaza SUCCES !!!

Modul de desfasurare Empty
MesajSubiect: Modul de desfasurare   Modul de desfasurare Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 5:04 pm

bounce Vor fi 16 participanti (16 echipe)care vor forma 4 grupe (4 participanti in fiecare grupa).

bounce Se califica primii 2 participanti din fiecare grupa in UEFA Champions League!
bounce Se califica locul 3 din fiecare grupa in Europa League!
bounce Supercupa se va disputa intre castigatorul UEFA CHAMPIONS LEAGUE & EUROPA LEAGUE!!

bounce In grupe meciurile se vor juca tur-retur, iar dupa ce se va trece de faza grupelor, in meciurile eliminatorii, (sferturi, semifinale, finala) se va juca doar tur + minute de prelungire sau penalty (daca este cazul)
bounce Sa aveti Game Setings astfel :Portaru ,Jucatorii World Class , FAST,6 MIn,Injurest on ...